| Anonim_8545 a întrebat:

Aseara pe antena 1 a fost emisiunea Saturday Night Live cu Justin Bieber. Unde mai pot vedea odata dar in romana? Funda! Scuzati Categoria! Fara nu stiu cum Justin. daca nu va place abtineti`va sa comentati.

1 răspuns:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu ma pot abitine :justin e un pervers violat cand era mic si lu masa i era frica sa nu devina gravid si acu mananca sperma pe ascuns care se masturbeaza dupa fiecare videoclip justin e hermafrodit si face sex singur mananca carne de mort si se spala pe dinti si resturile raman pe periutza si le mananca