| anonim_4396 a întrebat:

Asta e cadoul meu pentru voi.
http://www.liveleak.com/view?i=296_1248353127

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Dar observati ce plictis pe fata ei? Cred ca doar el se distreazalaughing

| psiholoaga a răspuns:

Otonis, iti cam plac animalele: la avatar veverita, in mesaj zici de satisfacut testoase...

nony
| nony a răspuns:

@dumnezeu, dar esti un pic ciudat daca iti place sexul intre testoase.rolling on the floor nu ai vrea sa vezi si doua furnici cand se trag de antene? laughing

| SweetCandy a răspuns:

Moama... ce gura are...laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Aaaa... Ce cadou frumoschatterbox laughing

| hândel a răspuns:

Bine ca nu-i ziua mea, astfel am un motiv sa-l refuz politicos. laughing Daca-mi dadeai o testoasa, acceptam, dar sa-mi dai o testoasa satisfacuta de altul, la ce bun? Nu-ti dai seama ce munca trebuie' sa depun sa depasesc performantele testosului si sa-i dau testoasei un orgasm mai bun? rolling on the floor

| hândel a răspuns:

@ phiholoaga, nu stii vorba aia: "nu uita de unde ai evoluat?" in fond sunt si eu un animal si-mi mai starneste pasiunea cate o veverita, o testoasa... mi se rupe sufletul sa vad tristetea-n ochii lor stiind ca nu m-ar putea avea o noapte, ca doar ce-i o noapte?! O mica aventura nu raneste pe nimeni si ne mai usuram si noi de tensiunea sexuala. Doar nu esti rasista! laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Din punct de vedere sexual exisat 3 varste:
1- cand faci
2- cand povestesti ce ai facut
3- cand privesti la ce fac altii
A 3 a ne asteapta pe toti dar parca-i totusi prea devreme si inadecvati protagonistii (E rusinos sa-i privim - ei o fac pentru perpetuarea speciei. El gemea din cauza efortului nu de placere). Sorry!

| andreig a răspuns:

Ce geme saracu` thinking si aia nimic laughing) o zice, ce`i asta ma ...asta numesti tu sex rolling on the floor

| andreea8888 a răspuns:

Cat efort trebuie sa depui ca sa gauresti cu ''chestia'' o carapace din aceea!laughing
Acum am inteles de ce se vaita si ofteaza atat de rau mititelul... ufff!

| IqStorm a răspuns:

Îmi place cum se încurajează la început.

| Demoiselle a răspuns:

Poftim cultura... nu-mi place cadoul tau...deplasat, da` deplasat. f deplasatlaughing

| Auricik a răspuns:

Ma asteptam la alt cadou mai...

| roksyk a răspuns:

Bleah... Nu-mi place cadoul. Du-l inapoi la magazin si adu-mi altul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa-l pui la educatie si cultura. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Muncă și satisfacție!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BV pentru numele tau in special.Foarte multa credinta pe tine si daca nu stiai Dumenezeu se scrie cu D mare. e mai greu la tara ce sa faci