| anonim_4396 a întrebat:

Asta e viata grea urata am ajuns la capatul puterilor as vrea sa ma oror pentru ca eu nicio data n-am avut o iubita acuma nicio fata nu vrea sa se uite la mine cu faptul ca eu vin dintr-o familie cu o situatie materiala mai buna dar n-a daca nimeni nu se uita la mine urat nu sunt fac sala zilnci sunt inalt dar asta e daca nimeni nu se uita la mine o sa imi iau zilele si gata
ceva sfaturi?

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Bună alegere.
Eu te susțin.

| Steam321 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mersi frumos nu mai are rost sa ma traiesc

| Satango a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing Bună asta

| UzOm a răspuns (pentru Steam321):

Il aduc exclusiv pe Visinescu doar pentru tine.

| Steam321 a răspuns (pentru UzOm):

Mersi

| WaterDrop a răspuns:

Daca am inteles eu bine ( pe bune, invata sa scrii corect, poate de aceea nu se uita la tine ), tu ai o situatie materiala buna, faci sala, esti inalt, si te plangi ca nu se uita la tine? Ai o problema psihica clar.Stii cati ar vrea sa fie in locul tau? Multa lume nu are nimic din ce ai tu.Problema la tine este doar mintea.Probabil te astepti ca sa treci pe langa ele pe strada si ele sa sara pe tine din senin? Nu se va intampla asta.Trebuie sa faci si tu ceva in acest sens.Tot ce ai enumerat tu aici nu reprezinta o problema reala si culmea nici daca erai urat si nu aveai bani, nici atunci nu reprezenta o problema reala.Tie iti este frica de ceva. Revino cu o intrebare in care spui de ce iti este frica si de ce nu ai curajul sa vorbesti cu o fata si atunci altfel discutam ( adauga si o descriere, unde ai dat gres cand ai incercat sa vorbesti cu o fata, cum te`ai comportat, etc. ).

| Lawliet14 a răspuns:

Prietene, Dumnezeu te iubesc! Parintii tai te iubesc!

| Staind a răspuns:

Citeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, invata sa scrii, crede-ma ca o sa ai mai multe sanse.

| immaBeast a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=s1eUO6u3RN4
Raspunsul este in acest videoclip, pierde-ti 2 minute si 23 de secunde din viata, si vezi raspunsul la problema ta ( serios, uita-te la tot videoclipul, merita ).
Cu placere. :)

| Iwannabesmart a răspuns:

Ce motiv de a te sinucide....altii nu au ce manca, nu au conditii, nu au familie, sunt bolnavi, dar nu vor sa se sinucida.Iar altii sunt disperati...pentru ca vor sa aiba ceea ce isi doresc si nu au nicio putere pentru a le obtine.iar tu, vrei sa mori ca nu ai o prietena.Gandeste-te inainte de a face ceva si de a spune!