| EduardGrigore a întrebat:

Astazi am făcut dragoste cu prietena mea.Ea mai are 4 zile până când ii vine ovulația, însă am făcut protejati, am verificat dupa accea prezervativul(l-am umplut cu apa, nu s-a scurs nimic), insă in timpul actului sexual acesta s-a șifonat putin si s-a lăsat in jos aproximativ 1cm. Ejacularea a avut loc in ea, insă apoi am scos cu grija prezervativul. Este vreo problema?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat nu este problema sa apara vreo sarcina.

| Sofer a răspuns:

Nu e nicio problema. Nu se pune problema de o sarcina.