| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am intrat pe contul de facebook al prietenului meu si din greseala i-am scos fosta iubita de la "sora"; vroiam de fapt sa o trec de la "cunostine" la "prieteni"; evident el nu ma crede si s-a horatat sa se desparta de mine. Mi-a spus ca ma iubeste, dar ca nu mai vrea. As vrea sa stiu ce as putea sa-i spun, cum sa-l impac, sa-l fac sa ma creada si sa fac sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Pai eu cred ca nu te iubeste. Daca te iubea nu se despartea de tine doar pentru ca i-ai scos fosta " iubita" de la " sora". Cred ca mai simte ceva pentru ea.oh go on. Lasa-l in pace. Daca te iubeste asa cum zice, se intoarce el la tine!
Succes! Fundita?happy

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu-l iubesti de vreme ce ii umbli in contul privat de facebook (nici macar nu-l respecti vreun pic), deci care ar mai fi motivul sa stati impreuna? Un gest ca al tau omoara orice iubire.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa nu ii invadezi intimitatea. Omul are tot dreptul sa nu mai vrea sa fie cu o persoana care nu are incredere in el si controleaza tot ce face.