| Andreiu68 a întrebat:

Astazi am venit de la scoala la 12:00 si am intrat le facebook si am vazut ca iubita mea a pus live-stream pe facebook.Am dat sa ma uit, in live era un baiat care se tot plimba prin spatele ei,se baga cu,, japca" in cadru.Pe la minutul 3 iubita mea i-a spus baiatului :,,Da pupa", iubita mea a intors obrazul stang si baiatul a pupat-o pe obraz.Cand am vazut am innebunit.Sunt gelos si protector deoarece eu tin mult la iubita mea.Ce e de facut acuma? Pe cine sa trag la raspundere? Sa ma prefac ca nu stiu ca a pupat-o? Daca iau eu o hotarare nu este rezonabila.Eu sunt in clasa a 11-a la un alt liceu, iar iubita mea in clasa a 9-a la alt liceu. FUNDA

13 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A pupat-o, a alintat-o, cu ce a greșit băiatu'?hee hee Ai fi vrut s-o bată? Nu i-a făcut nimic rău! Ai zis că ești protectorul ei...

| Andreiu68 explică (pentru floresdemayo):

Pai cum ar veni baiatul ala se baga peste mine, eu asa cred

| Emilian65 a răspuns:

Fa-te ca nu stii de acel eveniment pe care l-ai vazut si intreab-o ce a facut in acea zi pe la ora la care ai vazut scena de care vorbesti. Poate ea iti spune adevarul si in felul acesta vezi daca te iubeste sau nu.

| LoveSleep a răspuns:

Să fi văzut ce-am făcut după ce a închis camera...pff.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ori voia sa te faca putin gelos ori °da pupa° cu toti din liceu. Vezi tu in viitor ce si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage-ma pe mine, ma! Zi-mi, "Ba, krakilla, nenorocitule, de ce iubita mea se linge cu altii in vazut lumii, pe Facebook in timp ce eu stau ca prostul pe TPU si intreb pe cine ar trebui sa trag la raspundere!? Tu vrei un pumn in gat!?". Iar eu iti voi cere iertare si voi promite ca prietena ta nu va mai face asta. Dupa ce va termina cu toti baietii din liceul ei.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

După... se va transfera în alt liceu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

D-asta e tara asta unde este! Pentru ca sunteti toti niste pesimisti! Se mai pot intampla atatea lucruri, nu trebuie sa ne asteptam doar la ce e mai rau. Poate va fi exmatriculata, de exemplu. Poate ii va fi suspendat contul de Facebook. Poate va ramane insarcinata cu un tigan si ala o va incuia in casa! Poate va contacta o boala cu transmitere sexuala si va trebui sa stea in carantina! Dar nu, voi trebuie sa va ganditi la ce e mai rau!

| Hateaf a răspuns:

Vorbește cu ea.
Întreab-o cine e tipul respectiv.
S-ar putea să fie o rudă.
Sau idk.
Dar dacă nu îi zici, nu rezolvi nimic.

| Andreiu68 explică (pentru Hateaf):

Iubita mea era la scoala, fiind ora 12:00 si acel baiat era un coleg de-a ei de la țară, atata stiu

| adelina271 a răspuns:

Noi clar nu avem de unde sa stim cine este baiatul respectiv. Daca nu l-ai mai vazut in preajma ei sau nu il stii ca fiind un amic de-al iubitei tale, eu cred ca ar trebui sa o intrebi. Vorbeste cu ea si cand gasesti un moment bun, ii spui de live stream si o intrebi de tipul acela.

| Andreiu68 explică (pentru adelina271):

Stiu ca baiatul este din clasa cu ea, iar baiatul este de undeva de la tara, atata stiu

| GD_Victor_1990 a răspuns:

Fute-le de mici ca mai tarziu se strica big grin