| Mentadoll a întrebat:

Astazi când am venit de la liceu, m-am pus în autobuz, lângă mine s-a asezat o fata, după un timp m-a sărutat fără sa fi stiu ceva. Iar apoi a început sa ma mângâie pe... Înțelegeți. Normal nu e un sfat sau ceva, dar ce părere aveți. Mi-a băgat mana chiar si în chiloți... Specific, eram în spate de tot în autobuz.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

... si ti-a crescut nasul pana in ceafa soferului big grin

| Lawliet14 a răspuns:

Esti un norocos! happy

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns:

Pai si tu nimic, stateai teapan? Asa te lauzi tu pe internet? Si ce vroiai sa afli de fapt? Orarul autobuzelor ca sa te urci si alta data? Felicitari pentru postarea amuzanta, oricum.