| ZąÑyKąąą a întrebat:

Astazi faceam o luna. de cand eram cu prietenu meu sad ne-am saturat sa bage lumea strambe intre noi, si sa ne zapaceasca. ca dc suntem impreuna ca nu ne potrivim oh go on si tot felul de chestii de gen. el mereu zicea la toata lumea ca degeaba se agita.ca niciodata no sa ne desparta nimeni :-s dar. uite ca el a ales sa ne desp oh go on si mi-a zis sa ramanem amici ca asa e mai bine sad. si vorbeam cu prietenu lui p mess astazi.si nu stiu c glumeam noi si a zis "nu iti zk ca te iub ca ma bate gagiktu" sau ceva in genbig grin el nuh stia ca neam dsp. i-am pov.ca numai sntm imp.sh l-a intrebat p el. dc nu mai sntm imp. iar el a refuzat sai zica.nu vroia sai zica nimic.straight face ce sa fac? vreau sa ma impac cu el sad dar nu stiu. daca el mai tine la mine

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai poate nu tinea asa de mult la tine si a ales acum sa se desparte decat mai tarziu cand poate te iubea mai mult
si nu stiu e cam naspha sa se bage lumea intre voi si sa nu va mai lese in pace
in fine acum tu alegi

| andreea_9470 a răspuns:

A renuntat mult prea usor.
sa stii ca o persoana care iubeste cu adevarat nu renunta pentru nimic la persoana iubita...
si nu stiu. tu trebuie sa simti daca te iubeste sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa va intereseze ce zice lumea?

| andreea_4416 a răspuns:

Exact, nu trebuia sa puna botu` la ce zice lumea.straight face.
trebuie savorbesti cu el deschis.si sa-l intrebi daca intr`adevar vorbele rele a fost motivul pentru care nu a vrut sa mia continue relatia...si cum a zis si andreea totusi. a renuntat prea usor.sau poate a avut motivele lui.nu stie nimeni. u doar incearca sa vb cu el.