| Bolobitza a întrebat:

Astazi, in timp ce ma aflam la magazin a veni o fata pe bicicleta si cand s-a dat jos am observat ca era uda in zona aia...Ce ar putea insemna asta? Eram doar curioslaughing

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

As zice ca ar fi fost excitata, dar nici eu nu ma excit la 35 grade + laughing) in bataia soarelui blushing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu te uzi la cu.r cand mergi cu bicicleta? mai ales la 35 grade?

| Bolobitza explică (pentru suntserios):

Nu prea. Mai mult subrat.

| Emilian65 a răspuns:

Era uda din cauza transpiratiei si din cauza caniculei de afara.

| Bolobitza explică (pentru Emilian65):

S-a lasat calicula pe Romania, azi a fost jale in stolniceni, abia dupa opt am putut sa ies din cocioaba.

| RainmakerX a răspuns:

A transpirat.S-a incins, nu e nimic ciudat tinand cont valul acesta de caldura care a lovit tara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate inseamna ca era uda in zona aia...

| doreal a răspuns:

Poate sa fie scurgere vaginala.

| MalinaC a răspuns:

Dupa asa temperatura inalta si stai cu fundu pe acel scaun de la bicicleta e si normal sa te aprinzi de caldura si sa transpiri big grin