| Pufuliky a întrebat:

Astazi prietenul meu mi-a zis ca daca nici dupa ce facem un an de cand suntem impreuna nu facem dragoste nu mai sta cu mine suntem impreuna de 7 luni. eu i-am zis ca daca m-ar iubi ar mai astepta si mi-a zis ca nu poate sa astepte mai mult de un an ca are si el nevoie si nu vrea sa ma insele voi ce credeti ma iubeste sau nu?

Răspuns Câştigător
| Tigrilă a răspuns:

Sincer? Eu cred ca te iubeste gandeste ca a stat 7 luni cu tine si acum vrea sa treceti la urmatoare etapa in relatie! Sfatu unui baiat Have Fun smug

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te-ar iubi, te-ar astepta. Nevoia poate fi controlata. dar numai daca vrei.

| Razvan a răspuns:

N-ai precizat ce varsta are el si tu. Daca sunteti majori si ma indoiesc ca ati fi, puteti sa o faceti. Judec strict din perspetiva masculina.Iti dai seama ca in cele sapte luni de zile, s-a consumat aceea dragoste de inceput si a aparut si alt gen de dorinta.Baietii in general nu prea pot rezista mai mult de un an inactivi din punct de vedere sexual.Pana la urma, ce nu ii dai tu ii poate da alta oricand.Sa nu te intelegi ca iti zic sa o faci, dar gandeste-te si la el.La fel cum si tu ai nevoie de tandrete si el are nevoie de actiune

| ATHOS a răspuns:

Nu stiu ve varsta ai insa cred ca trebuie sa fii fericita ca este dispus sa astepte un an. Altii vor dupa 2-3 zile. Alegerea o faci tu si nu el!
Eu iti doresc sa dai dovada de multa intelepciune!

| TąNyą a răspuns:

Te iubeşte, dar şti că pe băieţi mai ales cei care şi-au început viaţa sexuală dacă se excită şi nu fac nimic mereu îi dor...

FantaSZy.

| Andandut a răspuns:

Daca te-ar iubi, te-ar astepta pana cand esti tu pregatita.
Daca te-ar iubi, nu ti-ar impune reguli de genul "daca nu facem dragoste nu mai stiu cu tine".
Nu vezi ca nici nu te intelege? Imi pare rau, dar nu te merita! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga eu vb serios nu te place vrea doar sa profite de tine. daca ii trebuie *** mearga si cautesi ...ca mai sunt baieti decat sa ramai doamne feri insarcinata mai bine lasa dracu si cautati pe cineva care sa te inteleaga

| Roxanaaaaaa a răspuns:

Deci. fix asta mi s-a intamplat si mie. am fost cu prietenul meu 7 luni si tot insista sa o facem, ca daca nu, ne despartim. si mi-am dat seama ca nu meritastraight face adica. e clar ca vrea asta. iar dupa am aflat ca in tot acest timp el ma insela. NU O FACE CU EL. NU MERITAwinking fundita?

| ioana_1446 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... dar din cate ai povestit pare ca sta cu tine doar din interes...ai grija pentru ca daca o face-ti dupa un timp s-ar putea sa va despartiti oricum.:-(