| GulDan a întrebat:

Atatia baieti(17-18 ani) zic asa usor si se lauda ca au facut sex cu gagica lor si alti ca au facut de nu stiu cate ori pe noaptelaughing si vorbesc asa usurati de parca nu ar fi adevarat...

Acum nu stiu ce sa cred asa usor o fi sa convingi pe cineva?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine se lauda prea mult a facut prea putin din amintiri, la cat de saraci sant nu pun mana usor pe muieri, ele trag la mosi cu firme si masini de lux

| wolder a răspuns:

Am auzit genul asta
sunt clar virgini majoritatea
ii ascult si rad

| neutrino a răspuns:

De obicei nu este adevarat, este o fabulatie care se datoreaza teribilismului varstei unor tineri lipsiti de o anumita valoare.

| VisionsofaGod a răspuns (pentru neutrino):

AKA Vor sa se dea mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează? Dacă au facut-o, treaba lor, iar dacă nu au facut-o, n-o să se laude la nimeni. Orice retard știe să facă sex. Nu e un lucru cu care să te lauzi. Odată ce se laudă cu un lucru pe care e în stare să-l facă și cel mai neinsemnat animal, înseamnă că nu au prea realizat multe în afară de asta și se laudă și ei cu ce pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In conditiile potrivite si cu abordarea potrivita, e destul de usor.

Dar doar pentru ca ei spun ca au facut-o, nu inseamna ca e si adevarat. Cand vine vorba de chestii de genul asta, baietii braveaza foarte mult.

| NameHarris a răspuns:

Este foarte usor daca stii cum sa o ieiwinking daca nu sti iei una mai naspa care abia asteapta sa sara pe tinelaughing)

| Alicezzz a răspuns:

Ce sa faca si ei saracutii,, lauda te gura sa iti dau prajitura,,... hai sa fim seriosi, asa sunt baietii mai ales la varsta asta, viseaza si iar viseaza, de la vorba pana la practica este cale lunga laughing. Acum serios ..nu zic ca nu sunt si fete care pun botu la un suc si le poti vraji usor.

| GulDan explică:

Recent mi-a zis cineva ca a facut sex de 8 ori intr-o noapte cu pauze foarte micirolling on the floor pe bune? da imi e prieten.sad de ce ar minti..bine o cunosc pe gagica lui chiar e provocatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| bbu2eugen a răspuns:

laughing Cine stie ce virgini sunt si ei si se dau zmei ca sa gaseasca o laughing Fraiera.

| Danutul22 a răspuns:

Baietii aia sunt geva de genul : FA, AM BEMVEU! big grin asa reusesc laughing

| Pitagora a răspuns:

Daca mai auzi papagali din astia zile sati prezinte si partenerul cu care au facut-o de mai multe ori pe searawinking

| GulDan explică (pentru Pitagora):

Da i-am vazut. amundoi ziceau astarolling on the floor))) de 9 ori pardon si daca nu ma insel ziceau ceva cu pauze de maxim 30 min laughing)

| cosminelu87 a răspuns:

Da, este normal si bineinteles posibil sa ai mai multe acte sexuale intr-o singura noapte. Faptul ca ei se lauda este de asemenea normal si specific varstei. Faptul ca ai precizat ca fac sex cu gagicile lor nu implica neaparat atata convingere.