| Rizer a întrebat:

Ati face dragoste intr-un lan de grau?
Dar intr-un camp cu spini?

Răspuns Câştigător
| adytzu_1864 a răspuns:

Daca e partenera potrivita... daca isi doreste mult... da

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa-mi intre un spin in fund? Nu, mersi laughing

| psiholoaga a răspuns:

Brr, nici nici. Lanul de grau pare frumos, lin si moale de la distanta, dar cand e vorba sa te intinzi in el... Si in pielea goala... Cam inteapa. Imm, nu ca m-as fi intins, adica... asa am auzit ca ar fi...whistling

| SweetCandy a răspuns:

Sincer....NUlaughing cel putin a doua varianta e sado-masorolling on the floor

| carminaburana43 a răspuns:

Intr-un lan de griu da...intr-un lan de sp[in nu...pentru ca nu sunt mazochista.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

In picioare?

| albastrel a răspuns:

rolling on the floor imi place noul...dar...intr-un lan de grau da...se poate sta in picioare...big grin
dar...la de spini...sincer nu stiu cum arata big grin... dar daca se poate sta in picioare dahee hee. daca nu...prefer patul big grin

| albastrel a răspuns:

Ce este Zbenguici nu stii cum o poti face in picioare...hee hee? blushing

| albastrel a răspuns:

Bai adytzu cum ma intr-un camp de spini?rolling on the floor apoi direct spital scrie pe noi.ca sa scoatem ghimpii laughing

| albastrel a răspuns:

BRO cum e in maini?big grin

| albastrel a răspuns:

MucealuiFlaimoc poate cu ...care din maini laughing

| albastrel a răspuns:

MucealuiFlaimoc ce tare esti!rolling on the floor..pai...asa scrie de la ''nu stiu'' care apare nu stiu big grin

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu..de ce sa faci asta?
laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Si in lanul cu taratze, atata timp cat am partenerul potrivit. Romantica de mine:X

| Rizer explică:

Super raspuns @mucealuiFlaimoc

| cristi27 a răspuns:

As face si intr-un lan de porumblaughing

| Klara a răspuns:

Da, in lanul de grau da, cu toate ca exista riscul sa vina tiganii cu plugul si sa ne secere rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici cumva pozitia misionarului, adica ea in spini si eu deasupra? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in miini, in miini ati incercat, cum e in miini? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea un cort cu minte da!laughing