| PredatoR a întrebat:

Ati fi de acord sa se legalizeze PROSTITUTIA? Argumentati...

Răspuns Câştigător
| love_1456 a răspuns:

Nu sunt de acord cu femeile astea usoare. dar avand in vedere ca ele au existat,exista, si vor exista mereu poate e mai bine(in unele cazuri)ca prostitutia sa se legalizeze... poate atunci bolile prin transmitere sexuala nu se vor raspandi atat de mult...
am si eu idei pro si contra...mi se pare ca barbatii care platesc pentru a fi satisfacuti sunt niste nefericiti care nu pot avea o femeie, decat in acest mod.
deci pot spune ca sunt de acord cu legalizarea prostitutiei dar nu in proportie de 100%

4 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Nu sunt de acord cu tarfele! banii se castiga prin muna curata si cinstita!
Dumnezeu a lasat `dragostea` pe pamant numai pentru inmultire, si numai intre oamenii care se iubesc! `sexul` nu este lasat de Dumnezeu pe pamant! happy placerea asta nu este voia Lui! ci doar un pacat de al oamnenilorhappy

deci sper ca ai inteles ceea ce eu ti-am spus!
o zi frumoasa!

| D0zzz a răspuns:

Fii serioasa! multi dintre noi nu suntem de acord cu tarfele si gagicarii. asa ca, practic nu voi fi niciodata de acord cu tampenii de genul asta.

| hackey a răspuns:

PRO
Oricine care un neuron activ poate face rost de o tarfa. Nu-i asa complicat mai ales in zilele noastre...
Daca ea o ales o astfel de viata sa aiba si ea cateva beneficii(asigurare de sanatate si pensie)!
In plus s-ar scadea raspandirea bolilor sexuale in randul populatieihappy