| Sadic a întrebat:

Aţi fost vreodată atraşi sexual de o rudă?

5 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Da. De obicei cei mai multi copii isi incep viata sexuala cu parintii sau bunicii lor. De unde crezi ca au inceput bancurile cu Bula.

| neutrino a răspuns:

Da, dar i-am explicat celui mic ca este teritoriu interzis!

| raMLesS a răspuns:

Da chiar mi-a şi plăcut de o verişoară, avea 14 ani, eu am 15 dar. n-am ce să fac e verişoară cu mine aşa că nu i-am zis nimic.

| princess004 a răspuns:

Da. Am avut o relatie cu el timp de 3 lunilaughing))

| Pisiperv a răspuns:

Eu ma duceam pe pasune unde eram doar noi si ne mozolean....suntem ce aceeasi varsta....este verisorul meu... avem 14 ani...dar oare pot sa ii zic sa ma mangaie usor? nu raman insarcinata asa-i?