| laviniabeluska11 a întrebat:

Ati începe relatii cu fete frumoase, cu corp perfect, 90 60 90?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi care barbat nu ar incepe o relatie cu o fata frumoasa? Problema e ca ele se uita doar la barbati frumosi sau cu banii, vorba cum ca sufletul conteaza e cea mai mare ipocrizie, indiferent de sex preferam persoanele frumoase dar ne mintim ca asa facem mereu noi oamenii

| Violleta2022 a răspuns:

Andreea, barbatii se uita si la ce au in cap fetele alea cu 60-90-60, iar daca nu prea au nimic, atunci chiar ca nu ii atrag, pentru ca pasarici, sani si fete frumoase, gasesc si la altele, poate mai putin frumoase, dar mult mai inteligente.
Deci, nu te baza pe frumusete, pentru ca-i trecatoare si nu este un criteriu de selectie, decat pentru cei care nu au in cap decat sa aiba sex, cu cat mai multe femei, fara sa le pese de ele.
Rar mi-a fost dat sa vad, o frumusete perfecta, cu o inteligenta remarcabila.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si nu numai.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă trebuie...

| Holiday a răspuns:

Statistica dovedeste ca persoanele care se incadreaza in standardele de frumusete ale epocii respective au mai multe sanse sa aiba succes in viata, inclusiv succes la barbati in cazul femeilor.
Restu-i barfa. Pe de o parte femeile care se stiu ca nu prea se incadreaza se amagesc cu ideea "lasa ca eu sunt mai desteapta", de parca are legatura desteptaciunea cu uratenia, iar barbatii care se aleg cu una de aia "urata da' desteapta", ce dracu sa zica, ca-s mai fraieri ca altii? Nu, merg si ei pe ideea asta.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Mare dreptate ai

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,o asemenea femeie este perfecta la prasila.Hai,ia sapa si misca, acum vine ploaia.

| Kaℓi a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Aici a inceput deja ploaia sad intotdeauna cand spune la stiri ca ploua "pe alocuri", la mine e.

| Lawliet14 a răspuns:

Femeile de exemplu. sau fetele, spune-le cum vrei! Pe masura ce-si iau teapa cu baietii frumosi, devin tot mai mature. Stai linistita ca majoritatea fetelor cu corp perfect, 90-60-90 cum zici tu, nu sunt speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar! Oricat ar fi de proasta. Sufletul conteaza!

| BadAngel3 a răspuns:

Mie una nu imi plac corpurile perfecte. Si daca pe langa un corp perfect nu ai creier, bye bye.

| Krixxus a răspuns:

Perfecta la exterior zici? nu merci, PAS

| armand69 a răspuns:

Nuuu,vrem grase si urate

| andrey69 a răspuns:

Tu ce ai crede? Vazand ca totul se limiteaza in Ro la frumusete si situatie materiala.dar conteaza ce are si in creier

| Gajiu69xxx a răspuns:

Te-as ajuta la problema ta, dar eu prefer barbatii, cu bmw si pla +20