| Rebeca_8189 a întrebat:

Ati suferit din dragoste?

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da...si a durut pe moment, dar timpul vindeca ranile sufletului.

| didiDia a răspuns:

Ce intrebare. Toata lumea sufera la un moment dat din dragoste. Cam slabe sanse, mai ales in ziua de azi, sa-ti gasesti din prima incercare iubirea adevarata si sa ramai cu ea toata viata. Daca s-ar intampla asa, atunci ai putea spune ca n-ai suferit din dragoste.(si daca bineinteles, ramai cu iubirea adevarata pentru ca va iubiti in continuare si va intelegeti, nu de dragul copiilor sau alte motive ce nu sustin o casnicie).

| Anileda a răspuns:

Nu.Mai am timplaughing

| EuOO a răspuns:

Da

| cristinaxt a răspuns:

Cine nu a suferit in dragoste nu a iubit niciodata, dar timpul vindeca tot

| BillyX a răspuns:

Da, e normal daca esti om si ai o inima happy partea cea mai prosta e ca nu e usor deloc.dar timpul si increderea in sine te fac sa treci peste + ca ochii nevazuti se uita.e greu dar face parte din viata happy

| alexandru04 a răspuns:

Daca nu suferi macar 1 data in viata in dragoste nu stii ce-i aia dragostea adevarata.

| Princess_6005 a răspuns:

Da am suferit.

| oops_9415 a răspuns:

Nu deoarece nu prea pun sentimente am timp de ele

| xSmile a răspuns:

Da. De vreo 2 ori straight face Si a durut!

| justinmihaela a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Inca incerc sa trec peste.

| Deiaaaaa a răspuns:

Da.de foarte multe ori pentru o singura persoana. Eram instare sa fac orice pentru el si uite: nu mai sunt cu el din septembrie si nu mai sufar deloc dar m`am convins ca nici macar timpul nu vindeca orice

| eMoMiCuTz a răspuns:

Nu cred ca exista om pe pamant sa nu fi suferit din dragoste. Tori trec prin asta intr-un mood sau altul. cel mai bine este sa treci mai departe si sa incerci sa uiti ( nimeni nu spune ca o sa fie usor).