| evelynne a întrebat:

Ati trait sau traiti o iubire imposibila?(care este)?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A fost acum cativa ani cand eu vroiam sa fiu cu o fata, ea facea misto de mine dar odata eu fiind nervos am prinso de maini si am impinso, bine ca era cineva ca a prinso si nu a cazutlaughing Dar am trecut peste asta. Pana la urma tot trist am ajuns

| Razvan a răspuns:

Din fericire pentru mine, cam toate au fost imposibilelaughing

| elasexygagica a răspuns:

La intrebarea asta cel mai potrivit utilizator care ti-ar raspunde este Doruhee hee

| shtephie a răspuns:

Urat din partea ta Iceman straight face

| denysame a răspuns:

Buna. Da am trait una, dar nu vreau so mai traiesc inca o data!

| alexgogo a răspuns:

Ajungi la un moment in viata sa-ti doresti sa faci unele chestii si sa nu poti, din mai multe motive.

Foarte foarte bine-a zis cineva mai jos, ca viata e foarte grea dar macar are grafica buna.

| Foxilikkkă a răspuns:

Nu exista iubire imposibila.

| mAkE_2626 a răspuns:

Buna, Buna intrebare.Pentru mine a existat o iubire imposibila, dar viata este si rea si buna, si nu se va opri pentru tine special, asta-i viata merge incontinuu.Numai vorbesc cu acea fata, dar am tinut la ea.Viata e de ***, dar are grafica buna

| AntoniaFollowill a răspuns:

Majoritatea relatiilor melelaughing. Ma rog specific ca nu consider relatie: "o limbojeala total criminala" de cateva zile.

| tpufpe a răspuns:

Da, ne iubeam dar lu fratemiu nu-i convenea de el si tot incerca sa ne desparta, parintii mei nu ma lasau sa ies prea tarziu cu el afara, si alte persoane se bagau intre noi, de aici ajungeam sa ne certam mai tot timpu noi, de la atata cearta ne-am despatit, cu toate ca tinem unu la altu(il iubesc de fapt) nu putem sa fim impreuna, ca din cauza la altii ne certam noi.Se zice ca daca e dragoste se trece peste orice, dar cu atatea presiuni ne-am saturat.sad

| tpufpe a răspuns:

Am uitat sa specific ca el a renuntat, ca eu as fi continuat relatia chiar daca lumea era impotriva noastrasad

| tpufpe a răspuns:

Am uitat sa specific ca el a renuntat, ca eu as fi continuat relatia oricine ar fi fost impotriva noastra sad

| amOre) a răspuns:

Inca o mai traiesc, am fost cu el, dupa ne'am desp. a trecut un an si ceva si gindul mi'e tot la el.
A fost primul baiat pentru care intr'adevar am simtit ceva profund, imi placea totul la el.Inca imi mai doresc sa fiu cu el, am impresia ca bratele mele mereu vor fi deschise pentru el(poate ca nu ar trebui dar asta e) =|
Pot sa o numesc "iubire imposibila"cu toate ca cindva a fost posibila, mi'l doresc mereu, mereu sa'l am aproape. daca ar sti((
Suspin...

ceva asemanator cu situatia ta. a fost si la mine.

Numai iubire la toti!

| amOre) a răspuns:

Am vrut sa spun ca a fost asemanator cu situatia lui -->happylife

| happylife a răspuns:

A fost prima mea iubire. L-am cunoscut cand am intrat la liceu, si desi ne iubeam enorm de mult mereu aparea ceva sau cineva. Ori nu aveam niciunul curaj desi se vedea in gesturile noastre in privire tot ce simteam unul pentru celalalt. M-a iubit mult pentru ca mi-a si zis-o odata iar eu la randul meu l-am adorat. A fost una din acele iubiri care se simt cu tot sufletul si cu toata inima.Cu timpul l-am uitat, dar stii cum se zice ''Prima iubire nu se uita niciodata'' si crede-ma, e cat se poate de adevarat. Pupici!