| Micutsaaa a întrebat:

Atunci cand o fata saruta suuper bine, baiatului i se scoala?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baiatul are erectie de cate ori o saruta pe fata de care se simte atras.

| mgtow a răspuns:

Claro

| Flav a răspuns:

Yuhuuuuu, dar unde sa ma sarute?thinking

| thereforyou a răspuns:

Nu neaparat, de obicei cand exista atractie foarte mare, baiatul se excita.

| Alex0194 a răspuns:

Poate sa i se scoale si daca nu saruta bine... depinde cat de tare il excita pe acel baiat

| andreea_9470 a răspuns:

Depinde cat de mult ii place fata respectiva si cat de mult il atrage

| DevilLife a răspuns:

laughingnu stiu. ia cauta-l sa vezi da i "sa sculat"laughing

| νєησм a răspuns:

Nu, nu i se scoala i se culcalaughing

| CarmenR a răspuns:

Tu ce crezi?

| Delete a răspuns:

Da i se scoala

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

laughing) nu intotdeauna ...de exemplu daca este inca virgin da este foarte posibil si daca fata ii permite sa o si atinga e si mai binehappy. daca are o viata sexuala activa :-s nu cred ca se va excita ...depinde in c situatie te aflii iti dai seama ca daca esti intr-o gasca si te saruti nu s a excita cu siguranta dar daca sunteti numai voi foarte posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și încă cum! Tun se face, tun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o am tot timpu sculata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se scoala si cand stau in preajma unei fete frumoase. Ma iau tot felulde ganduri... erotice, si cu cat incerc sa uit de ele, cu atat ma gandesc mai tare big grin

| Jazzorel a răspuns:

blushing Muhaha depinde laughing se scoala sau moare...
Si nu neaparat numai la sarut sigh exemplu :-) mie daca imi pune mana pe picior o fata mai frumoasa blushing si alte cele

| caty_7652 a răspuns:

Pai eu zic ca daca baiatul este virgin e normal sa i se scoale deoarece se excita mult mai repede decat unu care are viata sexuala activa...de exemplu:iubitu meu cand il sarut totdeauna i se scoala si e ceva normal deoarece suntem doar noi doi in momentul acela.nimic nu mai conteaza si el este foarte excitat avand in vedere ca ar putea urma ceva mai seriostongue