| Adrienutza_3542 a întrebat:

Atunci cind te indragostesti ce trebuie sa faci ca sa atragi atentia baiatului?: - /Dau panglica

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa faci cam nimica,ci doar sa fi in "vizorul" lui, baietii sunt atrasi de fetele dragute si etc, sau sa fi baietzoaica, adica sa fi cam pe aceashi lungime de unda cu a lui!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vorbesti frumos cu el si sa ii cazi bine la o gluma vorba etc.

| PAMparam a răspuns:

Poi in primul rand, sa faci cunostiinta cu el...iar mai apoi instinctul femininlaughingstiu si eu spune-i glume vorbeste cu el despre subiecte care ilintereseaza pe el vezi tuh

| alexzut a răspuns:

Uite care e faza mai importanta in toata partea cu indragostitu, tu te indragostesti de el, el de alta si tot asa... incearca sa vezi daca el are interes pentru tine, nu neaprat sa te adore sa nu-s ce... pur si simplu sa te placa, incearca sa vorbesti mai mult cu el, incearca sa ii dai sms-uri daca ai nr lui, vb cu fete care stii ca vb cu el sau care sunt mai apropiate de el, si sigur o sa ii zica lui si atunci vezi daca are vreun interes, dac nu are, nu are nici un rost 8-), drogoste cu sile = viol big grin sper ca ti-am fost de ajutor