| Symphonix a întrebat:

Avand un numar de 076 pot vorbi cu un nr de 078. Mananca din munutele nationale sau in reteaua cosmote. Si la mesaje aceeasi intrebare

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ambele numere 076 si 078 sunt din reteaua Cosmote! daca ai abonament s-au minute incluse in retea o sa consumi din acele minute.La mesaje la fel. Nu o sa ti se consume din minutele nationale.

1 răspuns:
| zambalici a răspuns:

Iti ia din minutele pe care le ai in cosmote nu din cele nationale si la mesaje la fel