| alexandra0611 a întrebat:

Azi am auzit la prieten mea ca si-a tras-o cu iubitul ei si ca ea nu ea nu s-a terminat... cum adica? Este fata fetele se pot termina? explicati-mi va rog

6 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

: ))) Ea nu a avut orgasm, ce mare scofala.De obicei baietii termina primii, mai ales cei incepatori, cu timpul capata experienta si stiu cum sa procedeze in timpul preludiului ca sa poate termina odata cu partenera.

| rabbit2015 a răspuns (pentru rox13yy):

Bine roxiiii, mi-ai luat vorba din gura

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca baiatul nu a satosfacuto

| mihai69 a răspuns:

Toată lumea se termină. De obicei, se spune că o persoană începe de la cap și se termină la picioare.
Dar cel mai probabil amica ta a vrut să spună că nu a ajuns la orgasm până la finalul actului sexual.
Și da! chiar și fetele pot avea orgasm!

| Dariusuu a răspuns:

Câţi ani ai?

| piratul a răspuns:

Simplu iubitul ei nu a fost capabil sa o "termine" sa "terminat" el inaintea ei... lol