| IIIIIIIoannaaa a întrebat:

Azi de la 6 pana la 9 am fost la iubitul meu.chiar daca avem o relatie de un an si 7 luni azi nu eram pregatita sa zic asa si as fi vrut doar sa stam sau macar sa nu fie asa dar a fost cam insitemt si ca o proasta am zis ok si acum ma simt groaznic si plang de cand am ajuns acasa si nici macar nu am un motiv neaaparat...si acum nu stiu ce sa fac sa ma simt mai bine stiu ca am fost fraiera dar chiar am nev de un sfat.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Draga mea, chiar azi in vinerea mare a patimilor te-ai gandit sa te duci acasa la baiat? off oare unde iti era gandul? ai facut un pacat mare, dar odata ce l-ai facut, nu ai de cat sa te rogi sa fie bine si ca aceasta zi sa nu aiba urmari.
Daca vrei sa vorbim, trimite-mi un mesaj in privat
Paste fericit alaturi de cei dragihappy

| piticelm a răspuns (pentru caramela):

De fapt era joi laughingbig grin dar tot zi mare era si ieri.

| Camy333 a răspuns:

Ei bine, daca ati facut, asta este. eu zic ca cel mai bine e sa vorbiti unul cu celalat despre ce s-a intamplat. si sa gasiti impreuna solutia, doar aveti o relatie de aproape 2 ani happy

| neutrino a răspuns:

Consoleaza-te cu gandul ca nu esti singura fata pacalita de un baiat, dar cu voia ta.

| Alcyon a răspuns:

Nu te supara, dar tu ai cautat-o cu lumanarea. Te duci la baiat acasa si pe urma bocesti ca fraiera, ca ala te-a sexat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca plangi nu rezolvi nimic.
Pana la urma, multe fete trec prin asta.
Daca aveti o relatie de peste un an, eu cred ca va cunoasteti destul de bine si aveti incredere unul in celalalt. Macar el a avut rabdare atata timp. Altul ti-ar fi propus a 3-a zi a relatieihappy.

| Peaches a răspuns:

Pai, daca ai facut-o, ai facut-o si gata! Timpul nu-l poti intoarce. Te hotarasti daca vei continua ce ai inceput sau daca vorbesti cu el si ii spui ca ai constatat ca nu esti pregatita sa continui astfel. Tu decizi.

| Lavii007 a răspuns:

Nu ai de ce sa plangi, s-a intamplat si gata. Trebuie sa vorbesti cu el despre asta, aveti o relatie lunga asa ca nu vad ce te opreste sa deschizi subiectul. Vorbeste cu el si spune-i ca daca nu vrei sa nu incerce sa te oblige. Cadeti de comun acord cum va decurge relatia voastra in continuare.

| Cupcake a răspuns:

Nu ai de ce sa regreti. Il iubesti? Te iubeste? Daca raspunsul e da, chiar nu vad de ce stai si plangi ca o fraiera acum (scuza-mi exprimarea) in loc sa iti gasesti ocupatie ca sa nu te mai gandesti. Be happy!

| Tania25 a răspuns:

Nu cred ca faci bine scriind toate astea aici (oricum e ceva personal).
Nu vrei mai bine sa vorbim in privat? spre exemplu facebook!