| Rîmni_Rîmni_1980 a întrebat:

Azi eram la scoala si imi place de o fata si voiam sa-i spun ca o plac dar nu i-am zi, s ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exact ce ai vrut sa faci astazi dar cu mai mult curaj.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Abordeaz-o pe coridor, ia un teanc de 10 carti si incearca sa te impiedici singuri astfel incat ea sa sara in ajutorul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si sa citesti cat de cat corect, pentru o fata nu e cel mai important, dar conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru romana apasati tasta 1.
Pentru o moarte in chinuri apasati orice tasta sau nu apasati nimic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll la orizont, faceți loc.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa ii spui.Nu?

| YouDieAsYouLived a răspuns:

Daca vorbesti la fel cum scrii, n-ai ce face, pare rau dar nu o sa intelega.