| axelfcrazyfrog a întrebat:

Azi, in timp ce ma aflam intr-o casa de schimb valutar, o femeie cre avea copil mic se uita la mine insistent, de fapt eu am vazut-o ca se uita dnainte sa intre in incinta...Si se uita insistent la mine, cu toate ca ea era mai mare cu vreo 2 ani ca mine... Oare ii placea de mine?happy De ce s-ar uita o femeie insistent la un baiat de 18 ani?

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Depinde, probabil era grabita si dorea sa intre prima... Dupa ochi iti dai seama. Nu ati schimbat ceva vorbe?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate se uita dupa portofel, avea de gand sa il sterpeleasca

| Emilian65 a răspuns:

Se uita la tine in speranta ca ii vei da si el cativa lei. De ce nu ai intrebat-o de ce se uita la tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Livelord a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc, era mai inchisa la ten si avea o fusta multicolora?
Daca da, probabil stii sigur raspunsul (chiar daca e unul trist).

| axelfcrazyfrog explică:

Cu 12 ani era mai mare...mananca tastatura litere laughing