| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Ba, lumea asta ma zapaceste, mai ales baietii...
NU VA INTELEG! De ce Doamne va transformati toti in bad boys. fumati, va drogati si faceti pe "smecherii" in fata unei fete?
Si mai spuneti si ca... voi nu sunteti ca ceilalti si ca bla bla bla.
Cum sa va intelegem noi femeile? CUM?

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Mereu aceeasi poveste, o fata generalizeaza toti baietii doar pentru ca a avut o experienta neplacuta cu unul dintre ei.(crezi ca toti sunt la fel? eu nu prea cred, fiecare om e diferit de celalalt).dar, dupa parerea mea, merita ceea ce li se intampla big grin de ce? pentru ca ele singure au ales asta.a venit cumva vreun baiat strain la o fata sa-i zica: gata, de acum esti cu mine etc? nu cred.ele singure au vrut baiatul respectiv..deci merita tot ceea ce li se intampla cu el (fie ca e bine sau rau). E ca si cum te-ai juca cu un cutit, din greseala te tai pe mana si pe urma dai vina pe cutit ca de ce te-a taiat (-.-) dar nu dai vina pe tine ca tu ai ales sa te joci cu el..eh, sper ca ai inteles ideeawinking

32 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu mai generaliza. Nu toti baietii sunt la fel ca cei pe care i-ai intalnit tu.
Majoritatea baietilor se poarta astfel pentru ca majoritatea fetelor asta cauta.

| Liviu a răspuns:

Badboy? Na, fumat? da din cand in cand.
Smecher? urasc cuvantu, mi se pare cocalaresc.Prefer cuvantul 'cu capu pe umeri(90 din timp blushing) ' Voi femeile? pai simplu.Voi femeile ne intelegem, exact cum si noi va toleram voua cand sunteti pe stop laughing toate figurile, arfele, durerile, etc.

| Deleb a răspuns:

Well, spre exemplu, eu nu as vrea un prieten (nici macar amic) care fumeaza spre exemplu. Ma scarbeste mirosul, dar asta e, sunt putini care nu fumeaza in ziua de azi, dar presupun ca nu te refereai doar la asta.
Fetele pe care le vad la liceu, stau cu genul asta "bad boy", asa ca, trebuie sa fie destui pentru toate nu?

| bradysandro a răspuns:

Eu sunt mult mai interesant pentru ca nu beau si nu fumez. Si mai sunt si sufletist

| RAY a răspuns:

Pentru ca asta cer fetele, un baiat prima oara iubeste foarte mult o fata apoi vede ca degeaba a crezut in ea vede ca alti baieti au noroc mai mare e baieti aia sunt bad boys, toate studiile din lume au demonstrat ca bad boys sunt preferati de fete

| T0T a răspuns:

Voi fetele să înțeleg că nu vă drogați, nu fumați? Aoleooo ce idioțenie. Voi fetele nu o faceți pe bad girls și pe indiferentele? Hai să ne uităm și în cealaltă parte. Plus că generalizezi în ultimul hal. Lumea care mă cunoaște știe cum sunt, și sunt băiat.

| Doub a răspuns:

Nu ai ce sa le faci.

| SkyPilot a răspuns:

Ne transformam exact in ceea ce ne indicati voi ca va place. Ce rost are sa fiu linistit, romantic, sensibil si sa nu ma pot lipi de nici o fata?

| AirănMeidăn a răspuns:

feminismul la putere

| peperonies a răspuns:

Unii oameni asa sunt. voi de ce va transformati in curve care o sug pe o cola?

| Lawliet14 a răspuns:

Pai nu toti, aia pe care ti i-ai ales...

| pufulescu a răspuns:

Baietii se transforma exact in personajele pe care le observa ca fiind preferate de catre majoritatea fetelor. Poate tu nu te incadrezi in acea majoritate, dar nu ii acuza degeaba, ei nu fac asta din initiativa proprie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru pufulescu):

Ai spus si tu o daca ceva calumea laughing. scriu in calendar

| pufulescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Valeu muica, trebuie sa imi schimb stilul de a gandi, daca am ajuns sa corespund ideilor tale... O sa incep si eu ca tine, sa fac misto in enshpe texte fara sens de fetele care fac sex.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pufulescu):

Ma gandeam eu ca o sa spui ceva de genul. neamuzantule laughing

| pufulescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi, si eu te urmaresc pe tine, nu doar tu pe mine;-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru pufulescu):

Nu te "urmaresc" stai linistit, nu ai o inteligenta asa interesanta. la astfel de intrebari ma amuza raspunsurile si alea tale ies in "fata" pentru ca de fel sunt total opuse de ale mele.

| pufulescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu am cum sa fiu de acord cu ideile tale, pentru ca am avut si eu unele asemanatoare si nu a iesit nimic bun urmandu-le! Pot sa contrazic sau sa imi contrazic orice, dar nu propria experienta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru pufulescu):

Depinde de norocul fiecaruia. cu mentalitatea mea am avut numai noroc in materie de fete, nu am avut ca prietena una care sa ma schimbe ca pe o soseta sau sa stea cu mine doar pentru banii mei. deci, tine de noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca pe niste *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************idioti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu fac parte din aceasta categorie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. pentru ca asa le plac fetelor
2. nu te preface femeie. fetelor ca tine pana in 25 de ani prefera genul asta, multe care au avut pana la varsta aia genul asta cauta pe cineva mai la locul lui, care e vazut de multi ca un "ratat" sau un pampalau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi, femeile, aveti probleme in a intelege barbatii? Barbatii sunt extrem de simpli, devierile de comportament ale barbatilor intervin exclusiv din cauza femeilor, intre noi stim exact cum trebuie sa ne purtam.

Ca sa fiu mai exact, voi femeile sustineti tot timpul ca va doriti baieti romantici, care sa va inteleaga si sa aprecieze pentru calitatile voastre. Dupa care, cu prima ocazie, sariti in bratele celui mai superficial baiat pe care il gasiti si va indragostiti nebuneste de el. Tot ce faceti contrazice tot ce spuneti iar asta e o regula sfanta atunci cand vine vorba de femei. Baietii cuminti va plictisesc, baietii rai va ranesc, baietii mediocrii nu va trezesc interesul. Cu toate astea tot voi nu intelegeti barbatii! Realitatea e ca nu va intelegeti nici macar pe voi insiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Realitatea e ca nu va intelegeti nici macar pe voi insiva." bine ca mama m-a invatat asta de cand aveam 15 ani rolling on the floor. mi-a zis sa nu imi bat capul vreodata sa inteleg vreo fata ca ele pe ele nu se inteleg. ai scris totul perfect, ce sa zic.

| Voidwithin a răspuns:

Ce rost are aceasta intrebare?
Nu pot sa vad decat frustrare ta.

| JokerDeaD a răspuns:

Cred ca majoritatea baietilor, care nu sunt bad boys, sunt pe TPU. big grin

| Dendoris a răspuns:

Mai umbla la definitia ta de bad boy.
Si voi sunteti niste enigme pentru noi dar sa revin la subiect. Pentru ca eu fumez nu inseamna ca sunt un bad boy. Eu nu sunt un bad boy ba chiar opusul iar fumatul daca o crezi sau nu m-a ajutat sa imi mentin sanatatea oarecum.

Drogatii sunt doar drogati, nu bad boys.

Ei o fac pe smecherii ca sa arate ce masculi alfa pentru ca majoritatea fetelor asta cauta, masculi afla numiti si bad boys. Culegeti ce semanati.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Dendoris):

Sa mor de nu meriti un oscar. Explica-mi si mie, cum anume a fost benefic fumatul pentru sanatatea ta?

| Dendoris a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Depresie, m-a ajutat sa faca fata mai usor depresiei ca boala psihica.

| bogdanForever a răspuns:

Daca esti fumat faci pe,, smecherul"? Nu inteleg ce treaba are una cu alta... Poti sa fi fumat, beat si prost sau poti sa fi fumat, beat si normal. Nu are nicio treaba una cu alta.

| Gabriel_Nicolae_1968 a răspuns:

In primul rand baieti fac pe smecheri pentru a impresiona o fata de care le place. in al doilea rand incerci sa ii acepti asa cum sunt si nu se vor mai comporta asa cu tine.
prefate ca iti place de ei