| IuliaRAWR a întrebat:

Baieti, cand ati avut primaiubita si ce va placut la ea? dar primul sarut(ce varsta)?

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Prima iubita... care sa nu fie chiar o copilarie la 13 ani si la aceeasi varsta am avut parte de primul sarut

| Mirceamrc a răspuns:

Prima mea iubita a fost la 12 ani, la varsta la care ma si aflu acum. Mi-a placut totul. Primul sarut a fost tot atunci, dar ea m-a parasit.

| YoDarky a răspuns:

Buna...Pai prima yubyta a fost o joaca... Daca pot sa zic prima mea yubyta in adv sens al cuvantului este actuala si am 14 ani.Primul meu sarut a fost frumos o senzatie unika