| anonimusd12 a întrebat:

Baieti,ce e in mintea voastra cand priviti o fata dansand?

11 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Pentru cei care au raspuns cu sex.Acelasi raspuns il aveti si in cazul Claudiei Catarig? : )))

| Wehrmacht a răspuns:

Depinde...poate-i o vaca grasa in colanti, sau poate-i una buna, sau poate-i una care-i doar frumoasa rau...In primul caz nu mai gandesc nimic, plec d-acolo iar in ultimele 2 sex.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex numai sex

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde cum arata si cat de bine danseaza. Daca aceste doua criterii sunt indeplinite, ma gandesc sa o invit si eu la un dans. Dupa, mai vedem noi. happy laughing)

| MidnightR a răspuns:

Depinde de fata si depinde de cum danseaza laughing

| losseru a răspuns:

Sex

| Dracoola a răspuns:

O tuta care danseaza, nimic mai mult, ca doar n-o sa-mi imaginez o balena care vorbeste.

| NecroIonutz a răspuns:

Pe o scara de la "Uite ce se rupe bagaboanta aia", trecand prin "merge de-o carja" si ajungand la "petrecere cretina, vad grasele pe mese cum dau din gelatina".

| AndreiGheorghescu a răspuns:

O banana...