| JustThat a întrebat:

Baieti ce inseamna pentru voi o fata educata si stilata?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

O persoana educata si stilata este acea persoana care, pe langa educatia parinteasca ( cei 7 ani de acasa), trebuie sa aiba rezultate bune la scoala, atunci cand este cazul, sa aiba o vasta cultura generala si nu numai, la care se adauga un comportament elegat, manierat, civilizat.

2 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

In principiu sa o duca capul sa poti avea cu cine vorbi despre orice.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

O fata care sa fie cuminte in mai multe privinte, inteligenta, mai ca la tara, s-o duca capu`, adica sa nu fie fraiera ca anumite persoane, si lucruri in legatura cu asta nu stiu, Mda in mare sa invete bine, sa aiba acei 7 ani de acasa si sa se poarte ingrijita frumoasa din toate privintele happy Bafta!