| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

Baieti, ce parere aveti de baietii care canta la chitara (nu neaparat "roakeri')? Funda! :X

2 răspunsuri:
| Dia a răspuns:

Sunt niste baieti romantici, cu chef de viata, sociabili, happy
Bine, poate nu in toate cazurile, dar la mine in toate cazurile e asalaughing

| MissxD a răspuns:

Baietii care canta la chitara (daca nu te referi la cei ce iubesc muzica rock) sunt mai sentimentali, romantici si doresc sa se exprime cantand la chitara. Nu poate oricine sa cante, pentru ca este nevoie de rabdare. Prin chitara, ei isi exprima dragostea, fericirea. Asadar, aceastia sunt mai linistiti si mie mi se par foarte OK happy