| Ally_8613 a întrebat:

Baieti ce simtiti atunci cand aflati ca partenera va inseala? si pentru fete aceeasi intrebare...

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai ce sa simt? Furie si nervi la greu! Durere! Mai ales cand nu te asteptai la acel lucru de la persoana iubita. E Frustrant! sad

| fabiola a răspuns:

Offf Doamne! Ce bine ar fi sa nu treci prin asta! Tradarea, minciuna dor groaznic! Iti ranesc sufletul, iti spulbera sperantele si cate si mai cate.Mai bine sa n-ai parte de asa ceva!

| madagascar a răspuns:

In primul rand il parasesc si in al doilea rand incerc sa ma razbun pe el intr-un fel, oricum clar il parasesc si nu vreau sa-l mai vad vreodata.de simtit cred ca ura, dispret, scarba, regret.

| HelpBoy a răspuns:

Furie mare.

Răspuns utilizator avertizat
| rap4us a răspuns:

Eu imi spun in mintea mea ca asta e si ca viata continua si merge mai departe.

| Axel_9404 a răspuns:

Pai ne manifestam in multe felurihappy unii devin violenti iar altii ca si inc azul meu sunt linistiti...insa au o stare foarte naspa.de tradare si automat rup relatiahappy

| EuCuMine_3336 a răspuns:

Nu este neaparat un sentiment anume...eu sincer m-am enervat ff tare si era sa ii si f*t 2 peste fata... angrydar depinde de persoana:d
dar intr'un fel imi parea bine pentru ca am aflat ce il ducea kpuu' si pe alalaughing

| katala a răspuns:

Greu de descris; furie, dispret, dezgust, dorinta de razbunare, si iar furie...etc; si toate astea intr-o singura secunda. Devastator. Nu te mai gandi la asta, mai bine lipsa.

| drSEX a răspuns:

Simt ca ma manaca pumni si ma transform