| iamharrystylesgirl a întrebat:

Baieti cum ar trebui sa fie imbracata o fata pentru a avea totusi o parere buna despre ea ...adica o fata care a-ti dori sa aveti o relatie serioasa?

5 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Preferabil sa nu aibe chiar asa o fusta de i se vede totul cand se lasa putin in jos, sau un decolteu de ii iese totul pe afara. happy Ar fi okay si asa dar asta mai mult in privat, doar pentru tine.
In general nu ar trebui sa conteze, dar sa fim seriosi ca daca o fata se imbraca in pantaloni si poarta haine barbatesti nu o face "Fecioara Maria". Cunosc fete care se imbraca foarte indecent dar sunt 100% interesate doar de relatia pe care o au.
Deci dovezi exista destule ca nu cum esti imbracata o sa conteze daca cineva vrea sau nu o relatie serioasa. Asta depinde de persoana cu care esti.
Totusi or sa fie multe persoane care atunci cand vad una imbracata mai "indecent" si una imbracata mai decent, dar tot sexy... automat aia mai indecent o sa fie considerata curva si majoritatea or sa vrea sa se combine cu ea deoarece or sa considere ca o sa fie usor s-o convinga sa o faca.
O fata trebuie sa se imbrace cum ii place ei, atata timp cat nu e atat de indecent incat sa-ti fie rusine sa te duci la o gradinita, la bunici.
Automat cand esti imbracata foarte indecent o sa se puna accent pe asta si tu o sa fi apreciata doar pentru cum arati asa. Asta inseamna ca pe viitor, daca baiatul ala te alege ca arati bine rau intr-o fusta mini si vrea sa te vada dezbracata, atunci automat dupa ce se satura de corpul tau e posibil sa caute pe alta care nu a vazut cum arata nud, dupa ce se satura de tine, in caz ca nu e deloc interesat de modul tau de a fi.
Automat cand incerci sa iti pui personalitatea la inaintare o sa atragi baieti care sunt interesati de modul tau de a fi dar si de cum arati, deci mai multe sanse de a avea relatia dorita.
In general incerc sa cunosc o fata inainte sa o etichetez, dar nu prea prefer sa etichetez pe cineva deoarece numai ea stie cu adevarat ce-si doreste si de ce a facut anumite alegeri in viata sau de ce face anumite alegeri.

| LoveSleep a răspuns:

Nu conteaza cum e imbracata.

Răspuns utilizator avertizat
| ZMR97 a răspuns:

Ținuta ei nu contează în mare măsură