| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cum ati reactiona sau ce ati zice daca o fata (o colega de clasa sau servici de exemplu) ar veni la voi si v-ar zice: "te iubesc"?
Fetelor, ce parere aveti despre acest lucru? Ati facut vreodata asta? Daca da, cum a reactionat sau ce a spus baiatul?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cred ca as ramane perplex pe moment, insa nu as ramane impasibil la vorbele ei. Depinde, aceste lucruri se spun si in gluma cateodata. Si eu am o prietena care imi mai spune cateodata daca o mai iubesc in gluma. Totusi as vrea sa ma asigur ca e adevarat si as intreba deschis de ce ma iubeste. Ce am eu de ma iubeste pe mine. In functie de raspuns si de caracterul ei poate incepe o relatie frumoasa. Depinde de situatie. Insa niciodata nu voi fi genul badaranului care sa faca misto pe chestia asta si dupa sa ii para rau fetei ca mi-a spus.

8 răspunsuri:
| betty17 a răspuns:

Pai poate i-a zis cineva,, ai tupeu sa te duci la x sa ii zici,, te iubesc"?

| Justmeee a răspuns:

Mah...asa direct n-am facut-o niciodata...nu as vrea sa fiu dezamagita daca acela caruia i-am spus :te iubesc"...sa nu impartaseasca aceleasi sentimentebig grin...asta e parerea meabig grin...nu stiu pe deopartea ar fi chiar amuzantlaughing...si saracu baiat...cred ca ar fi socat asa din prima...

| Zodiac a răspuns:

Iau si eu exemplul lui luchass
Ea:Te iubesc
Eutonguee bune?:O

nu stiu cum as reactiona..probabil as fi socat de aceast "te iubesc"...

| demonel a răspuns:

Sincer nu mi s-a intamplat dar cred sa m-ar bufni rasul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea: Te iubesc!
Eu: Taci și suge!

Na, mai în glumă, mai în serios, totuși cred că aș zâmbi și i-aș spune că minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu NU... laughing nu as face asa ceva,,, oh go on e totusi prea direct, iar baiatul si-ar nchipui ca am o obsesie pentru el,,, si oricum chestia asta tine de incapatanare s de tupeu.

Mult succes kiss (ps: sa nu faci asta daca iti trece prin gand, ia-o cu incetisorul, nu uita ca lucrurile marunte pot creea adevarate minuni )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As intreba; faci yoga?

| coxy a răspuns:

As sfatui-o sa se gandeasca mai bine si sa mai imi spuna "Te iubesc" abia dupa ce o sa ii spun si eu pentru ca nu vreau sa o ranescwinking