| MonaLize a întrebat:

Baieti, cum preferati: fata sa fie virgina in noaptea nuntii sau vi se pare mai ok s-o faceti inainte vreau raspunsuri sincere! >:

24 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Virgină. Clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu are importanta nici daca nu e virgina de loc. Important este sa ma iubeasca si sa imi fie un partener loial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord sa fie sex in prima noapte dar nici dupa castorie. un tv il aprinzi inainte sa il cumperi sa vezi daca porneste nu? masina o conduci inainte sa o cumperi nu? stiu ca sunt exemple tampite dar se intelege, sper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cum prefera unii, sa fie fata foarte buna la pat dar sa fie virgina daca se poate. Problema ai mai mare e ca o dam in sf-uri la miez de noapte si mi se pare o porcarie nunta ca sa nu mai zic de chestia asta cu virgina in noaptea nuntii. Si barbatul tot virgin trebuie sa fie in noaptea nuntii ca e clar ce combinatie mist-o iese.

Mie mi se pare normal sa aiba o relatie intima si inaintea casatoriei ca pana la urma dragostea aia intretine relatia/casnicia iar daca ei nu se pot satisface unul pe altul deja vorbim de amanti si amante. laughing Cum zice si Endoryus, trebuie sa stii ce-ti iei ca aici nu prea merg cu surprize si nici sufletul nu conteaza 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puisor? Sotia trebuie sa fie; gospodina in casa, DOAMNA in societate, si curva in pat.cu sotul.baietii in general, o scalda cu vrajeala, toti vor doar pi.a insa cand se casatoresc vor sfinte. daca nu sant sfinte no problem, dar toata viata le vor scoate ochii ca erau f...e cand le-au luat deci sa nu comenteze.deci nu-i credeti pe acestia.va vor sfinte la altar.si in prima noapte.toti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate multe sunt doamne in casa, curve in societate si gospodine in pat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e din vina noatra a tuturor, gogosare.toti credem ca avem o sfanta, acasa, si ne dam la sfintele celorlalti.Iar ele saracele? ce sa faca? la atata cerere, trebuie sa fie si oferta.Un tip iese la agatat.O tipa iese si ea la agatat.se intalnesc,el o vrajeste,o invita, ea da ochii peste cap, se fandoseste, dar pana la urma accepta, si treaba iese bine amandoi ramanand cu ideea ca vanatoarea a mers bine. acuma? cine pe cine a folosit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cunosc personal, un cuplu de 40 de ani care pensionari fiind isi scot ochii dupa atatia ani, ca el a fost fecior, la nunta iar ea a fost; nu fata mare, ci; exagerat de mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La scoala la care am fost s-au format incepand de pe la 11 ani multe cupluri care au durat peste ani, au trecut peste liceu impreuna, s-au casatorit pe la 18-20 de ani si unii au avut si copii. TOATE aceste cupluri s-au destramat, motivele nu le cunosc. Interpretarea mea este ca virginitatea ambilor parteneri nu a ajutat de loc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Perfect de acord cu tine. Cu mentiunea ca eu le-am evitat pe cele maritate sau intr-o relatie serioasa notorie. Dar am lucrat serios la disparitia virginelor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si? cu ce te ajuta asta? ori? la ce-ti foloseste?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa am ce le povesti nepotzilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar voi? labarilor? daca nu stiti cum sa pastrati o femeie, iubita, e jale, indiferent daca e virgina ori nu. femeia nu iseala.doar compara.iar voi no sa stiti niciodata.doar din greseala sotia lui bula, cand era in extaz, struga; asa vasile, acum vasile. Bula ii zice; ce faci draga? te f.i cu mine si il strigi pe vasile? ia spune ma bula? ai prefera invers?

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWCrist a răspuns:

Nu conteazalaughing

| SatanLovesYou a răspuns:

Hauleu ce posesivi sunt unii rolling on the floor. Daca cei doi se iubesc nu ar trebui sa aiba importanta :p.

| orailibrail a răspuns:

Virgina

| orailibrail a răspuns:

Faptul ca e virgina in noaptea nuntii arata seriozitate.
Si a ei si a mea.

| ElectronicPieces a răspuns:

Prefer sa fiu primul si ultimul băiat din viață ei! Virgina.

| AnonimaAntonia a răspuns:

Pentru baieti e frumos sa te dezvirgineze in noaptea nuntii, dar intrebarea este: Ce vrei tu?

| mentalistul a răspuns:

In ziua de astazi nu prea mai gasesti fete care sa fie virgine in noaptea nuntii......ca sa ai o fata virgina in noaptea nuntii ar trebui sa o iei de la gradinita si sa te casatoresti cu ea.....as prefera sa fie virgina dar naa ce sa zic.

| Anonimus77 a răspuns:

Intr-un fel as vrea virgina, dar parca ar merge si una sa fie profesoara de noapte. Acum D-zeu decide

| Frumusica504Andreea a răspuns:

Si eu l-am intrebat acest lucru pe iubitul meu si mi-a spus:
"-Multe fete pun intrebari gen aceasta.Ei bine nu conteaza daca acele fete sunt sau nu virgine in noaptea nuntii."
Deci nu stiu ce sa zic. Dupa mine nu ar conta.

| Bar0639 a răspuns:

Dupa mine, nu trebuie musai sa astepti noaptea nuntii, dar nu cred ca un barbat ar vrea ca mama copiilor lui sa fie una....cu experienta...sau experiente