| s3xy0girl20 a întrebat:

Baieti, cum v-ar placea sa arate fata perfecta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inalta, buna la pat si desteapta, restul nu ma intereseaza (frumusetea interioara e mult mai importanta).

| bogdan74688 a răspuns:

Poithinking nu exista o fata perfecta, ci doar fata perfecta pentru noi ( in conceptia noastra ). Umpic mai copilaros fiind din fire, sincer, as prefera o fata alintata, copilaroasa, si "jucausa", dar totodata inteligenta, cu capul pe umeri si sa stie cand sa fie serioasa. Legat de fizic, nu sunt radical, dar prefer ca inaltime sa fie cel mult cat mine ( 1. 85 ), in rest, "potrivita". happy

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Nu m-ar interesa sa fie foarte frumoasa mai degraba frumusetea ei interioara(glumeata, amabila, un caract puternic si inteligenta)

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Rapidista sau napoletana :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i placa rozu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata perfecta va fi perfecta doar atunci cand o vom iubi cu adevarat. Pentru ca atunic cand iubesti o fata, acea fata ti se pare cu siguranta,, fata perfecta " (cam comic raspunsul meu laughing)

| dragos_2464 a răspuns:

Frumoasa si sa faca. e.