| iamharrystylesgirl a întrebat:

Baieti, cum v-ar placea sa fiti abordat de o fata?

9 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Sa sara pe mine si sa ma violeze

| TwiSt1997 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Apoi politia va crede ca tu ai violat-o pe ealaughing)

| OnuOnulică a răspuns:

Da, mie imi plac fetele care fac ele primul pas...

| Lawliet14 a răspuns:

Cat mai sincer, nu te mai lua dupa o vreo prietena proasta care-ti spune sa nu-ti manifesti sentimentele.

| grab a răspuns:

Zambetul si clipitul din gene ar putea fi un inceput ok. apoi ca la tenis de masa... intorci serva cum o primesti ca sa nu te scoata din joc.

| anonimguy3 a răspuns:

Stiam ca voi gasi raspunsuri tampite aici laughing)) revenind la subiect, mi-ar place sa ma ia de mana si sa ma mangaie usor (in zona toracelui sau pe mana) si dupa sa ma ia in brate si etc si dupa vorbim si etc sti filozofia de acu.

| Adelin89 a răspuns:

Sa ma tranteasca cu forta in pat, si sa inceapa aventura!

| Ginandros a răspuns:

Pentru baieti este esentiala feminitatea partenerei sale. Dar feminitatea nu se potriveste cu agatarea brutala a baiatului, care se poate inchide in carapacea lui ca o scoica. Trebuie sa fii sireata pentru a aborda un baiat. Mereu trebuie sa-i dai impresia ca el controleaza apropierea, ca el are initiativa.

| AlexSiPunct a răspuns:

Il intrebi daca vrea sa te ia in brate, il iei de mana si nu il intrebi daca te place... PUR SI SIMPLU IL SARUTI(Daca vezi ca si el coopereaza)