| pisiiiiii a întrebat:

Baieti, cum va place sa fie o fata? Mai copilaroasa/matura; feminina/baietoasa; afectoasa/distanta? Va plac fetele mai slabe, firave sau care au mai multa forta de exemplu si nu cad doar daca le atingi un pic? Cele mai fricoase sau mai curajoase?

11 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

O fata hotarata si sa stie ce vrea.

| neutrino a răspuns:

O fata trebuie sa fie feminina, frumusica si isteata.

| lpavel a răspuns:

Sa fie putin copilaroasa, feminina la maxim, afectuoasa, sa nu fie prea slaba dar nici prea grasa undeva pe la mijloc happy, sa nu fie curajoasa adica tupeista -cred ca e cel mai mare defect la o fata... si NU conteaza daca nu e prea isteata. cam atat happy

| Danysan a răspuns:

Daca e sa ne gandim logic fiecare am vrea fata perfecta dar nu exista.Pt mine fata care mi-a cucerit inima e prietena mea si e o fata normala.Normalitatea e cea care me face speciali pentru persoana iubita. seara faina.

| grab a răspuns:

Curajoase si dezinvolte.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu conteaza ce ne place noua, conteaza ce ii place baiatului de care iti place tie, ideal ar fi ca el sa te placa asa cum esti

| aumih16 a răspuns:

La urmei nici fetele nu vor baieti copilarosi! ci maturilaughing obligatoriu! asa cred ca este si la baieti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matura / feminina / afectuoasa. si cu caracater puternic, nu regina dramei, gen i s-a rupt unghia si incepe sa planga ca una de 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ar fi să o iei aşa, fiecare îţi va spune lucruri diferite, pentru că fiecare gândeşte într-un anumit fel şi fiecare are propriile preferinţe.
Dar, indiferent de răspunsurile primite, o fată, o femeie e obligatoriu să fie feminină! Altfel, ar putea fi confundată...big grin

| Skilline2012 a răspuns:

Copilaroasa+matura / feminina / afectuoasa + distanta / nu prea inteleg ce vrei sa zici, dar sa zicem cele cu putin mai multa forta / fricoase + curajoase / inteligenta ++.

| expertul2014 a răspuns:

Sa fie copilaroasa, afectoasa, feminina si mai grasuta