| Elide a întrebat:

Băieți,daca prietena voastră va spune ca este virgină ce faceti?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are virginitatea cuiva, cu o relatia de prietenie?
Chiar daca ea este virgina, crezi ca trebuie sa renunti la prieteni sau dragoste?
Daca este dragoste adevarata, nu are importanta acest lucru, dimpotriva, baiatul te-ar astepta o viata, pana te-ai decide sa ais ex cu el, sau te-ar cere de nevasta, daca vrei sa fii o mireasa virgina.
Trebuie sa intelegi ca virginitatea cuiva, nu este un impediment pentru nimeni!

| mihai69 a răspuns:

Păi cred că-mi fac o cruce mare, înseamnă că mai există minuni!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia asta as testa fata daca vrea sa o dezvirginez.

| OldSoul a răspuns:

O iau in brate si ii spun "Ce dragut, totul e mai interesant acum" si ii dau si un pupic.

| SkyPilot a răspuns:

O invit pe la mine sa rezolvam problema.

| xMAG a răspuns:

O sa ma bucur tare mult pentru ca a fost serioasă și cuminte, și o respect pentru asta
Dacă este pregătită pentru asta e Ok?

| Neneaciordables a răspuns:

Ii zici Anu si carlanu

| LaierMeonte a răspuns:

Imi iau o shaorma

| XTAlex a răspuns:

II iei virginitatea

| XTAlex a răspuns:

O dezvirginez.