| Sofiii2311 a întrebat:

Baieti dar si fete voi ce credeti e o rusine sa fi virgina la 18 ani? Ofer funda

P.S nu e cazul meu intreb din curiozitate, vreau sa stiu ce parere au in special baietii.
Vreau raspunsuri sincere.
Ofer funda celui care consider eu ca a fost sincer.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este nici o rusine. Nu trebuie sa se grabeasca sa faca sex cu cievadoar pentru ce cred altii. E mai bine sa astepte sa gaseasca pe cineva care sa o iubeasca si cu care sa faca astfel incat prima noapte sa fie de neuitat.

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu este o rușine, ci o minune că încă este "curată" la această vârstă.

| Liviu a răspuns:

Offf,staui si ma uit la pustoaicele care acum au 16 17 ani.Sincer ma simt oarecum 'prost' eu la varsta lor eram visator, nu umblam asa teleleu la varsta aia. Aveam o oarecare retinere.Acum insa, nu stiu parca totul e cu fundul in sus. Piercingurile numai sunt cum erau o data, acum toti au.Cand mi-am pus eu la 14 ani rar care aveau.Acum mai toti mucosi poarta cerceii.Cat despre problema ca esti virgina... nu o vad ca pe o problema, nu tin cont de asta cand discut cu o femeie, sau vreau sa o curtez.Bine,acum nici sa fie doamna de meserie(tarfa) ca nici asa nu e bine.Prefer o femeie normala care sa fi avut un numar de barbati cat mai redus si sa fi avut numai relatii serioase.Insa, ce mai conteaza om sa fie si sa poti face casa cu el/eawinking

| Dariusuu a răspuns:

Nu este nicio ruşine să fii virgină la 18 anişori. Ruşine este să fii o curvă la 18 ani care e experimentată la toate tipurile de sex.

Hai pe bune, chiar nu este nimic grav. Vârsta minimă este de 17 ani jumate aşa că de ce îţi faci griji?

Felicitări că nu ai făcut o greşeală mare!

| Alcyon a răspuns:

Nu pot sa cred c-au ajuns fetele sa intrebe daca e o rusine ca-s virgine! Rusine e sa ai 14-15 ani si sa fii cu burta la gura.

| d3javw a răspuns:

Dupa parerea mea nu este o rusine, acum si depinde cine este, daca e o penala cu fite si vrea un print pe cal alb nu cred ca mai conteaza dar daca e o fata cu bun simt cred ca ar trebui sa fie mandra, o seara placuta.

| Neuronul a răspuns:

Nu mai e de mult vorba despre ruşine!
Dacă la 13 ani nu mai eşti virgină, nu e nici o ruşine, e doar prostie curată!
La 18 ani să fi încă virgină este un lucru foarte bun!
Corect ar fi ca de abia după 18 ani să-ţi începi viaţa sexuală! happy

| cristinela4 a răspuns:

Nu e o rusine, din contra ar trebui sa fie mîndrã! Inseamna ca nu a gasit inca persoana potrivita!

| Livelord a răspuns:

Baiat fiind, tot respectul meu pentru fetele care inca mai sunt virgine la varsta aceea.
Partea cea mai trista e ca acestea sunt pe cale de disparitie...

| sebilika a răspuns:

Nu este deloc o rusine, mai degraba ar trebui sa fie mandra persoana aceea.

| Sofiii2311 explică:

Am spus ca nu e cazul meu, dar am observat ca de multe ori fetele. care ajung pana la varsta asta virgine dar si baietii sunt batjocoriti de cei din jur si cei care ajung la 18 ani virgini sunt mai timizi