| anonim228 a întrebat:

Baieti, preferati fetele cu sprancene mai groase sau mai subtiri?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai ca esti amuzant.Conteaza sprancenele, sau daca ea este o balena sau, invers, un fotomodel?

| neutrino a răspuns:

Frumusetea unei fete nu sta in grosimea sprancenelor.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-mi pasă de sprâncenele ei, atâta timp cât nu se unesc.

| Suck a răspuns:

Ba ma ca eu la sprancene ma uit, sa aiba acolo fund, sani si sa stie meserie.

| pufulescu a răspuns:

Cu o forma cat mai naturala dar ingrijita, nu de parca sunt desenate cu pixul cum am vazut ca se poarta acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legat strict de chestia asta iti dai seama ca nu foarte evidentiate dar nici prea subtiri. Deci, potrivite, ingrijite cat mai mult posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal prefer cu 3 sprancene happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Depinde si cum arata fata...
Unele arata mai frumos cu sprancene groase..alte subtiri.

| ZMR97 a răspuns:

Nu contează grosimea sprâncenelor.
Să nu fie mono-sprânceană, asta contează