| Daria a întrebat:

Baieti, va plac fetele cu ochelari? Sunt mai atragatoare, interesante cu ochelari sau nu prea? Si daca fata e frumoasa si are o pereche de ochelari draguti, ce parere aveti despre ea?
Astept doar raspunsuri de la baieti, multumesc.kiss

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hightcost a răspuns:

Mie nu imi plac fetele cu aparat dentar si(sau) ochelari.La ochelari e o varianta cam la fel de scumpa ca ochelarii :lentilele de contact iar la aparat dentar e aparatul dentar invizibil dar costa cam 3000 euro. Daca ochelarii sunt la moda si nu sunt din accea foarte urati nu cred ca as avea ceva impotriva

| Darkmagic a răspuns:

Nu cred ca exista ceva mai sexy, ceva care sa incite caracterul protector la un mascul, decat o fata cu ochelari. happy
Deci NU va temeti ca ochelarii v-ar face "urate" ori neatragatoare in vreun fel. E doar o chestiune de perceptie, de la mascul la mascul. happy

| Valy93 a răspuns:

Pe mine da. am o oarecare atractie spre fetele cu ochelari tongue