| CorinaReg19 a întrebat:

Baieti va place sa faceti sex pe lumina? sau preferati mai intuneric?
iubitului meu ii place pe lumina daca se poate aprinde toate luminile din casa, mie personal imi place mai pe intuneric. e mai mult suspans laughing

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

Pai, poate ii place sa te vada mai bine, ii e frica sa nu il mananci, dar cel mai bine e cand e o lumina mai slaba, pentru ca, creste suspansul laughing))

| CorinaReg19 explică (pentru SebastianCMT):

Ai castigat fundita pentru ca ai raspuns la intrebare si pentru ca asa spune si el laughing ca vrea sa ma vada bine laughing. Dar nu pentru ca ii e frica ca il mananc laughing

| SebastianCMT a răspuns (pentru CorinaReg19):

Iti multumesc frumos big grin Pot sa ma bucur acuma?

14 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Pe intuneric! Daca esti tu fata de la avut, te-as sfatui sa o schimbi, nu de alta dar sa nu vada lumea de aici, vad ca unii deja te displac si ar fi pacat.

| CorinaReg19 explică (pentru CocoMexii):

Da stiu dar ce pot sa fac,,, operator e o fata daca o pot numi asa, cam frustrata cu viata ei. Din pacate abia am observat ca e fata. Si s-a gasit sa isi verse frustrarile ei pe mine big grin

| CocoMexii a răspuns (pentru CorinaReg19):

Inteleg laughing oh go on

| CocoMexii a răspuns:

Avatar*

| RAY a răspuns:

Sincer inca n-am incercat la soare doar la luna cica i arde creierul soarele

| OnuOnulică a răspuns:

Mie îmi place mai mult pe întuneric e mult mai romantic laughing

| Danysan a răspuns:

Mie imi place doar la rasarit ca atunci e senzatia mai tare.Sex la rasarit de soare iubire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai devreme, ai deschis alt topic, cautai baieti sa-ti tina de urat, sa-ti treaca plictiseala.

Cu alte cuvinte, ai vrut sa le dai teapa ca esti singura, pana la urma s-a dovedit ca ai chef de distractii, si brusc, ti-a venit in minte, de cum ai prins becul, la ideea: sex pe intuneric ori pe lumina.

Da' de ce faci discriminare si nu intrebi si fetele?
Iubitului tau...scuza-ma, dar esti tu sigura ca este al tau? Esti tu sigura ca nemultumit fiind de prestatiile tale, nu iubesti cu adevarat pe altcineva?

Tulai doamne, iubitul tau tine becul aprins, ca nu cumva sa te incurce cu un baiat, iar ca tine, rad si eu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sergiu72 a răspuns:

Numai pe lumina.

| CorinaReg19 explică:

Bai boschetarule, mister operator. eu locuiesc in Germania, am spus pentru chat de plictiseala, dar tu esti mai fraier de fel dupa cum te ai prezentat in raspunsul anterior

| CorinaReg19 explică:

Auzi cica e nemultumit de prestatiile mele mai baiatule in ce poveste te afli tu?laughing)))))