| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi ati sta cu o fata a carei fizic nu va atrage?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, din simplul motiv ca nu as vrea sa o insel. degeaba imi place cum gandeste daca de fiecare data cand o fata trece pe langa ea imi atrage vederea. exemplu, imi place mult de prietena mea. cum gandeste cum arata, cand trec altele pe langa ea nici nu bag de seama. se mai intampla sa treaca una "foarte buna" ca atunci cand nu ma uit dupa ea, prietena mea ma face gay laughing. si dupa cand ma uit ca sa ii fac in sac ma face pervers. fetele asta rolling on the floor cine le intelege

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer? da, da as sta cu o fata la care fizicul nu ma atrage atata timp cat ne intelegem si ne iubim sincer

| RAY a răspuns:

Daca e sincera si serioasa da, tu crezi ca conteaza fizicul daca e sa vorbim despre stiinta?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce legatura are stiinta cu asta?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai asta e daca am un subiect de discutat cu ea nu are nici o valoare fizicul, nu cred ca fizicul e 100% maxima importanta

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu,poveste de virgini. Trebuie sa complete totul, fizic si intelectul. Mai repede fug de una,, dotata,, dar proasta ca noaptea. Multi nu inteleg ideea de femeie inteligenta, unde intelectul face 50 % din tot ce are fata respectiva. Dar, daca esti cioban la oi, ce pretentie poti avea de la o femeie?

| peperonies a răspuns:

Depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Traiasca sinceritatea!

| Ohaithar a răspuns:

Nu. Pentru asta am prieteni.

| abcd123blablabla a răspuns:

Da, daca are corp frumos, privind-o de la spate.