| anastasia2222 a întrebat:

Baieti voua va plac fetele care
Au 13 ani
Sunt istete
Sunt grijuli
Si sentimentale
Vreau raspunsurile voastre sincere.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU am de gand sa ma cobor la nivelul tau de cultura, dar ma vad nevoit sa te informez ca la aceasta varsta este normala aparitia sentimentelor de prietenie/amicitie. Este clar specificat in intrebarea ca se refera la astfel de sentimente. Daca in mintea ta bolnava ti-ai imaginat alte aspecte care te-au indignat si tulburat moral denota ca cel cu un grav handicap mintal esti chiar tu.

12 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sunt necoapte, sunt indecent de minore, sunt nepregatite mai ales pentru sex si sincer cred ca-s destul de nepregatite chiar si pentru o relatie adolescentina.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal un baiat va aprecia o fata nu dupa varsta ci dupa calitatilei ei.

| w0nderboy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Abtine-te te rog de la niste raspunsuri retardate si inutile.

| w0nderboy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu cred ca e cazul sa vorbim de nivele de cultura aici, totusi, ai spus ca nu te vei cobora la nivelul meu in intregime inferior tie si tot ai sfarsit facand exact ce ai negat, prezinti un conflict de personalitate provocat de mandria ta de care dispui din plin. Daca erai atent la reply-ul meu cum presupui ca ai fost la intrebarea de fata, observai ca nu ti-am insultat conditia psihica facandu-te pe tine 'redardat', ci catalogand raspunsul absurd ( in opinia mea) pe care l-ai oferit unei fetite confuze si total dezorientata care abia intra la varsta pubertatii.

Posibil sa fi capatat o minte bolnava pe parcursul cazurilor ce ies la iveala in generatia prezenta.
Apreciez gestul de ma pune la zid intr-o maniera intelctuala, dar ai dat cu bata-n balta la sfarsit. Pace tie, n-o sa-mi mai pierd timpul raspunzandu-ti.
Ai grija ce sfaturi dai copiilor care nu-s in stare sa treaca strada singuri.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru w0nderboy):

NU am de gand sa ma cobor la nivelul tau de cultura, dar ma vad nevoit sa te informez ca la aceasta varsta este normala aparitia sentimentelor de prietenie/amicitie. Este clar specificat in intrebarea ca se refera la astfel de sentimente. Daca in mintea ta bolnava ti-ai imaginat alte aspecte care te-au indignat si tulburat moral denota ca cel cu un grav handicap mintal esti chiar tu.

| Doub a răspuns:

Cred ca le plac fetele... care stiu sa puna niste semne de punctuatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Da da. uite cine stie ce vor baietiilaughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal.smug

| RobertMoon a răspuns:

Eu cred ca e o varsta prea frageda pentru a incepe o relatie, dar pentru tine ar fi ok.

| Eduard619 a răspuns:

Depinde acum daca iti place de cineva poti sa il cunosti desi varsta ta este una destul de mica dar eu la 15 ani am fost cu o fata de 13 si era destul de normala deci si tu cred ca esti ok depinde de fiecare persoana cum te considera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde mai punem ca sunt si incapabile sa isi faca o descriere exacta.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Baieti voua va plac fetele care Au 13 aniSunt isteteSunt grijuliSi sentimentaleVreau raspunsurile voastre sincere.
No asa ai scris tu... Lasa tu fetele si pune mana pe carte

| w0nderboy a răspuns:

Du-te te rog la scoala si vezi-ti de temele tale, lasa gandurile astea.
Ai timp mai tarziu de asa ceva, la 13 ani nu ar trebui sa-ti fie gandu' la baieti.