| GoodDay a întrebat:

BAIETII! Baiatul de care imi place ff mult e in clasa cu mine si ma enerveaza pentru ca el se "joaca,, cu toate fetele din clasa nu conteaza cas slabe, grase, urate numa cu mine nu cateodata am impresia ca nu m suporta dar sunt momente cand eu stau intr-un colt si el in altul si ma vriveste asa in ochi nu stiu cum sa va explic acum cateva lunii prin vara ne intalegeam super incerca sa tea langa mine sa ma ia in brate etc dar ma suparasem pe el pentru ca imi facea mereu in ciuda stia ca ma enervez si se dadea la alte fete si cam o luna pana am inceput scoala nu ne vorbeam apoi ne-am impacat si vam zis acum cum face dar cand suntem singuri rare ori se poarta ca inainte ce sa fac? ma place sau nu? i-am zis ca il plac da el crede ca imi bat joc de el bine nu i-am ziso asa serios i-am ziso de fata cu toti si poate de aia Acuma nu stiu mi-e greu sa ii spun ca is indragostita de el adica nu stuntem copii suntem intra 12 si poate ar intalege dar imi e greu poate face bazz de mine

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dupa cum incepusesi si sa povestesti ma gandeam ca mai mult de clasa a 7-a nu suntetihee hee. ma rog, se mai intampla.

Eu zic sa te intalnesti cu el si sa vorbiti serios. dar dupa cum il descrii cred ca e genul copilaros rau, imatur...

| bughy89 a răspuns:

Totusi sunteti in clasa a 12-a nebunilor. I-al deoparte si discuta cu el. Probabil se teme de relatii din cauza ca a patit-o inainte sau din cauza ca nu a avut experiente de genul. Oricum discuta cu el serios undeva la o cafea sau mai mult la careva din voi acasa. O sa iasa binetongue am eu incredere.

| lalaaria a răspuns:

Pai...eu as zice sa vorbesti deschis cu el, dar cand sunteti singuri.si sal rogi sa abordeze discutia cu seriozitate.nu ai nimic de pierdut.Incearca! Vei vedea, totul va fi bine.De fapt nici nu are ce sa fie mai rau de atat.Deci nai nimic de pierdut! sper ca te-am ajutat cu ceva.Bb