| alessia49 a întrebat:

Barbati prefera mai mult femeile care au practicat dansul (twerk ) decat celelalte femei (nu ma refer la dansuri la bara )?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, barbatii nu prefera panaramele, poate doar pentru distractie

| RAY a răspuns:

Barbati prefera sexul cu o fata frumoasa, acuma ca aia danseaza e atceva

| emmaemilia a răspuns:

Nu

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Dar la ce te referi? Eu cred ca "barbatii" prefera ultimele japite, insa Barbatii prefera o femeie de casa care nu are practici vulgare...

| SkyPilot a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Bine ai grait happy

| alessia49 explică (pentru Costel_Alexandru_1994):

Exact! Eu am facut dansuri de la 4 ani de 3 ani dansez doar twerk insa nu le pot suporta pe accelea care consuma alcool si incep sa scoata dupa ele totul in club sunt penibile! dar am observat ca barbati le prefera mai mult femeile vulgare.Si eu ma distrez, dansez dar nu devin vulgara, in dormitor e alta treaba

| mleonte81 a răspuns:

Unii prefera orice prind si ei...