| anonim_4396 a întrebat:

Barbatul rezista fara femeie sau femeia rezista fara barbat? motivati raspunsul

Răspuns Câştigător
| Disstrict a răspuns:

Va bate logica daca puteam sa rezistam unu fara altu Cum ne mai inmulteam? Nu exista asa ceva sa reziste unu fara altu ori cat de Batman sau Xena ai fii pur si simplu instinctu si sentimentele ce se leaga ba pe loc ba in timp...

4 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Daca ma refer strict la cum ai intrebat, excluzand timpul, raspunsul este ca nici unul nu rezista, omul este facut sa fie implinit cu cineva alaturi.

| mona a răspuns:

Femeia rezista fara barbat mult si bine[mai ales ca sunt si vibratoare] dar un barbat nu cred ca rezista mai mult de o luna doua...pentru ca e barbat

| missoriginal a răspuns:

Eu zic ca femeia rezista fara barbat si nu spun asta doar pentru ca sunt fata.
Femeia poate si gospodari, si lucra, si avea grija de copii
Barbatii sunt mai vulnerabili ca sa zic asa... ei sunt obisnuiti sa li se gateasca, sa li se spele, etcetc.(sunt obisnuiti de mici de mamele lor, fetele sunt invatate cu astfel de lucruri)

Mda si normal ca o femeie rezista fara sex nu ca barbatii care fac viol ca sa se satisfaca.(nu stiu de voi dar eu nu am auzit de barbati care sa fie violati de femei...)

| Pitbull305 a răspuns:

Poi eu cred ca nu pentru ca sunt facuti unul pentru altul se completeaza unul pe celalalt dar daca nu exista iubire intre ei rezista.