| anonim_4396 a întrebat:

Bine v-am gasit. am si eu o nelamurire cunosc o fata foarte directa, sincer este ce-a mai " pe fata ". persoana care am cunoscut-o pana acuma. mi-a zis ca ma place ca ar vrea sa facem sex fara sa stie nimeni si pastreaza discretie. am 22 de ani i-ar ea 21 nu este problema de varsta. dar chestia sta in felu in urmator. si eu sunt " o panarama " de om pentru ca ma atrage femeia recunosc este experimentata in intimitatii mi-a aratat asa putin ce ar putea sa faca si imi propune ceva frumos de cate ori o vad. si cum spuneam. eu sunt insurat am nevasta tot de seama cu mine nu este mare diferenta. asa mi-a fost " norocul " de tanar sa fiu. intr-un fel am o abtinere ca am pe cineva dar as si ardeo pe fata asta rau de tot. pana la urma am acceptat o invitatie de-a iei si m-am gandit sa iesim impreuna. as face sex cu ea. si m-as lasa pe mana ei ( chiar asta i-am si spus ultima data ) am avut si eu relatii destule nu sunt probleme in privinta asta. voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai, baiatule daca esti insurat, de ce vrei sa-ti inseli nevasta cu alta? Baga-ti mintile in cap si vezi-ti de nevasta pa care cred ca ai luat-o din dragoste.

| Doub a răspuns:

Esti un om de rahat. Felicitari.

| SkyPilot a răspuns:

Daca esti de acord ca si sotia ta sa faca la fel, du-te.

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Temperează-ţi elanul, însurăţălule.

| GeorgianaSoare23 a răspuns:

Nu e vorba ca esti sau nu casatorit, nici nu se mai pune problema sa analizam statutul tau. Tie iti lipsesc cu desavarsire moralitatea, angajamentul, principiile..care, teoretic, ar fi trebuit sa ti le insufle familia, parintii tai..probabil ai fost invatat intr-un astfel de mediu. Oricum, daca nevasta'ta o sa intalneasca peste o perioada un tip la fel de experimentat si dispus sa i-o traga, ti-ar surade, nu-i asa? Sper sa o faca.