| DeEa_8789 a întrebat:

Boona TPU. Un baiat la scoala se uita cand mai mereu la mine cand trec pe langa el.Uare il enervez? El asa zice, dar m-am uitat in ochii lui si nu arata asta.Uare ce simte pentru mine?

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Te place, fa tu primul pas fi directa! Si daca tot te refuza o fi vreun freak (ciudat) dalalaughing

| DorelSudoru a răspuns:

Wow...ce putea sa simta eu cred ca stiai si inainte sa pui intrebarea

| Amelin a răspuns:

Faza e ca baietii asa sunt cu fetele spui catre o fata ca te enerveaza doar cand o placi si in acelasi timpi o tachinezi asa suntem noi baietii ce sa ne faciwinking

| Iulianaaa7 a răspuns:

Sall Deeutza. Eu una nu cred ca il enervezi ci cred ca te place. Uneori baietilor le place sa le enerveze pe fetele de care sunt indragostiti. Daca sh u simti acelasi lucru ar fi bine sa te duci la el sh sa discutati. Bafta :*