| StephXD a întrebat:

Bun...am o problema...
Plac o fata de la mine din clasa (suntem in clasa a VII-a) si nu am tupeu sa ii spun
Chestia e ca are si alti,, admiratori"
O plac foarte mult si as vrea ca si ea sa ma placa.
Cum as putea sa o fac sa ma placa?
Si e o idee buna sa incerc sa elimin concurenta?
Daca da, cum sa o fac?
App...iesim des in parc impreuna cu alti colegi si colege... daca asta ajuta...
Help!
Funda!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te iubeste si te place nu va conta admiratori ei,frica de care dai dovada indica faptul ca ea nu e chiar inebunita dupa tine esti o surioara masculina atat, esti cam disperat dupa ea, fetelor le plac baieti frumosi, inalti cu carcater de barbati reci, plus ca sunteti copii ce naiba

| WaterDrop a răspuns:

Nu incerca sa elimini nici o concurenta, ai nevoie de ei ca sa o faci sa vada ca tu esti mai bun decat ei.Afla tot ce fac ei ca sa o cucereasca si apoi tu fa`o de doua ori mai bine.A si nu trebuie sa ii spui nimic, va pricepe ideea daca tu ii dai semne ca o placi si o inviti la o intalnire.

| ExprimareLibera a răspuns:

Concurenta e benefică pentru clienți, las-o în pace. În altă ordine de idei, poți începe cu niste gesturi drăguțe, ceva complimente, știi tu, să se ude toată.