| Silvara a întrebat:

Bun, deci 13 ani si am fost 3 saptamani cu un baiat, primul meu prieten, mai mare decat mine cu un an.Si ne tot certam, ne impacam.Ma rog. Iar miercuri ne-am vazut, mi-a zis ca ma iubeste, ca insemn enorm pentru el, la un moment dat chiar i-a dat un prieten un sms "hai in clasa" si el a zis "nu ma duc.stau cu tine pui." si apoi ne-am sarutat, imbratisat, alea, alea si mi-a zis ca i-a placut enorm ziua de azi.
Ieri nu am vorbit deloc deoarece nu am putut, iar aseara imi zice ca vrea sa ne despartim pentru ca nu ii mai place de mine si staff.
Il iubesc enorm si inseamna mult pentru mine.Chiar vreau sa ne impacam. Dar nu vrea.sigh Ce pot face?sad

Răspuns Câştigător
| iuliaxd a răspuns:

Pai uite cum sta treaba. Unii baieti stau cu o fata doar asa...sa stea si sa zica ca nu are prietena.acum el poate a dat de alta fata"mai buna " ca tine [sa zicem]. Te cred e greu.cu "1 dragoste" e urata treaba.Intreaba-l de ce nu mai vrea sa fie cu tine si de ce nu te place.si tot bate-l la cap, daca nu iti da nici un rezultat.ar fi mai bine sa-l lasi.pentru ca-ti va face rau

2 răspunsuri:
| mileystar1992 a răspuns:

Intreaba-l dc nu ii mai place de tine si dc a trcut de la o stare de iubire la una de ura

| mileystar1992 a răspuns:

Auzi? da-l dracul si next daca face asa."Viata e doar frumoasa...pentru ca e trecatoare" spunea o data un artist, asa ca nu iti irosi viata trecatoare cu prosti.